Card image cap
Kızkalesi Su Sporları

 

Kızkalesi bölgesinde özel işletilen su sporları konusunda rakipsizdir. Tecrübeli kaptanlar ile en model tekneler ile misafirlere hizmet vermektedir. Her yıl yeniliklerle genişleyen su sporları ile sizleri beklemektedir.

Card image cap
Kızkalesi Su Sporları

Parasailing

Mersin Kızkalesi' nde Parasailing ile 300 metreye kadar yükselip çevresindeki, tarihi yerleri ve manzarasını izleyebilirsiniz. Tecrübeli, profesyonel eğitimli ekipler sayesinde göklerde güvenle süzülebilirsiniz.

Card image cap
Kızkalesi Su Sporları

Jetski

Mersin Kızkalesi etrafında tarihle içiçe arzu ettiğiniz JetSki ile deneyimini yaşayabilirsiniz. Su üzerinde uçarcasına yol almak istiyorsanız siz hazır olun yeter.

Card image cap
Kızkalesi Su Sporları

Flyfish

Mersin Kızklesinde FlyFish ile suyun üzerinde uçmak mümkün. Güçlü teknelerin çektiği FlyFish ile rüzgardan yararlanarak bir uçan balık gibi havalanabilirsiniz. Kızkalesindeki su sporları eğlenceli deneyimi sizlere sunuyor.

Card image cap
Kızkalesi Su Sporları

Banana

Mersin Kızkalesi'nden tecrübeli kaptanların sürdüğü güçlü  tekneler ile Banana’lar üzerinde hareketli ve heyecanlı bir maceraya katılmak için tereddüt etmeyin. Özellikle grup olarak katıldığınız “Banana Ride” turlarında eğlencenin sınırı yok.

Card image cap
Kızkalesi Su Sporları

Paddle Board / Deniz Bisikleti

Kızkalesi deniz bisikleti, çok eski yıllardan beri hayatımızda nostaljik bir eğlence anlayışı bile denebilir. Hızlı Jet Ski’lerin arasında aheste aheste dolanmak istiyorsanız deniz bisikleti tam da sizin için.

Card image cap

Tekne Olta Balıkçılık

Kızkalesi Balık Avı

Mersin Kızkalesi’nde  özel yatlar ile dostlarınızla, arkadaşlarınızla, ailenizle Kızkalesi tarihi kıyılarına yakın veya açıklarında balık tutarak keyifli bir gün geçirmeniz için hava durumuna göre hafta sonları günlük amatör olta balıkçılığı turlarına katılabilirsiniz.

Card image cap
Yat Turları

Kızkalesi / Taşucu

Kızkalesi / Taşucu dan kalkan Yat Tekneleri ile Akdeniz kıyılarında ki muhteşem doğa ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Tur süresince verilen yüzme molalarında unutulmaz bir tatil geçirme fırsatını kaçırmayınız.

Card image cap
Yat Turları

Kızkalesi Mehtap Turu

Mersin Kızkalesi plajı, ani derinleşmeyen denizi ile yüzme bilmeyen aile bireyleri için son derece güvenlidir.
Yapışmayan kumu, tarihi içinde yer alan konumu ile siz misafirlerimizin ailece keyifli bir tatil yapmanıza imkan sağlar.