Sarı Konak Apart Otel

Kızkalesi Plajı’na 50 metre mesafede bulunan Apart Otel Sarı Konak, Kızkalesi beldesinin kalbinde yer almaktadır. Tesisimiz, direk plaja çıkan aynı cadde üzerinde aralarında 20 metre mesafede bulunana 2 binasıyla hizmet vermektedir.

  1. Binamız Sarı Konak, 2012 yılından bu yana, 1 blok, zemin hariç 2 kat, 1+1 daire şeklinde tasarlanmış olup, seçeneğinize göre 4 kişi ve 5 kişi kapasitesi ile,
  2. Binamız Sarı Konak-2, 2017 yılından bu yana, özellikle daha kalabalık aileler için, 1 blok, zemin hariç 4 kat ( asansörlü ) 2+1, 1+1 ve 1+0 stüdyo daireler şeklinde tasarlanmış olup, seçeneğinize göre 4, 5 , 8 kişi kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Ev ortamı yansıtmasına önem gösterilen dairelerimizde; Ocak/ davlumbaz, buzdolabı ve mutfak gereçleri içeren tam donanımlı mutfak, ücretsiz WiFi, LCD TV, merkezi uydu sistemi, ortopedik yataklar, elektrikli süpürge, fön makinesi, konforlu çekyatlar bulunmaktadır. Ayrıca odalarımızın tamamında klima mevcuttur.

Bir aile işletmesi olan Sarı Konak, aile ortamına hizmet vermekte olup, konum olarak tam Kızkalesi merkezinde olup sağlık ocağına, eczanelere, dolmuş duraklarına, çarşıya ve alış veriş merkezlerine, eğlence ve yeme içme mekânlarına, bunun yanında deniz plajına yürüme mesafesindedir.

Modern, rahat ve konforlu şekilde dizayn edilmiş dairelerimizi günlük, haftalık, aylık olarak kiralayabilirsiniz.

Daireler sizlere, misafir değişiminde, uzman temizlik personelimiz tarafından detaylı temizlik yapıldıktan sonra teslim edilir.

Tesisimiz, Erdemli, Silifke ilçelerine 25 km, Mersin şehir merkezine 70km, Adana Uluslararası Havaalanı’na ise 120 km mesafededir.

Apart Otel Sarı Konak, özellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği temiz, huzurlu, güvenli bir apart oteldir.

Unutulmaz bir tatil için bekliyoruz…

İçinde bulunduğumuz turizm sektöründe sağlıklı büyüme ve gelişmeyi sürdürmek, bütünlük içinde çeşitlenmek, yurt içinde ve yurt dışında güvenilir marka olmaktır.
Kızkalesi Sarı Konak Apart Otel olarak en önemli misyonumuz misafirlerimiz güzel anılar üretmektir. Gerçek aile işletmesi olarak kendimize özgün ve samimi yaklaşımlarımızla rahat, huzurlu ve güvenilir bir ortam yaratabilmek, bu özelliklerimizi de ihtiyaca yönelik lüksle birlikte sunmak ve sürekliliğini sağlamak.
Hizmet sektöründe iş bilgimiz ve deneyimlerimiz geçmişe dayanmaktadır. Sarı Konak Apart Otel olarak koşulsuz ve devamlı müşteri memnuniyetini ancak küçük işletmelerle gerçekleştirebileceğinden emin olarak, sosyal sorumluluğumuza önem veriyoruz.